Shop By () x
Applied filters
Clear filters
All filters

Lavazza coffee beans

Explore our range of Lavazza coffee beans for your espresso machine and enjoy a taste of Italy in your cup.

22 products
Lavazza Caffé Decaffeinato whole beans
4.8 (75)
£9.19
£18.38 / kg.
Decaf Intenso - Lavazza (500g beans)
4 (1)
£9.79
£19.58 / kg.
Tales of Napoli - Lavazza (450g beans)
£9.89
£21.98 / kg.
Tales of Roma - Lavazza (450g beans)
£9.99
£22.20 / kg.
Lavazza Tierra For Amazonia organic
4 (2)
£10.19
£20.38 / kg.

Add to basket

Lavazza Tierra Organic
4.7 (16)
£10.69
£21.38 / kg.

Add to basket

Qualità  Oro Mountain Grown Coffee Beans from Lavazza
4.6 (83)
£10.69
£21.38 / kg.

Add to basket

Crema e Gusto Classico - Lavazza
4.8 (4)
£12.09
£12.09 / kg.
Qualita Rossa coffee beans from Lavazza
4.9 (218)
£16.29
£16.29 / kg.
Caffé Crema Classico Coffee Beans from Lavazza
4.8 (197)
£16.39
£16.39 / kg.
Barista (Organic) - Lavazza
£16.49
£16.49 / kg.
Crema E Aroma coffee beans from Lavazza
4.8 (441)
£16.99
£16.99 / kg.
Bestseller Qualità  Oro Coffee Beans from Lavazza
4.9 (1.368)
£17.19
£17.19 / kg.
Caffé Crema Dolce Coffee Beans from Lavazza
4.8 (325)
£17.29
£17.29 / kg.
Crema e Gusto Forte - Lavazza
4.4 (3)
£17.59
£17.59 / kg.
Lavazza Espresso Italiano Cremoso Coffee Beans
4.8 (52)
£17.69
£17.69 / kg.
Lavazza Espresso Italiano whole beans
4.9 (47)
£18.29
£18.29 / kg.
Espresso Aromatico - Lavazza
4.6 (15)
£18.49
£18.49 / kg.
Bestseller Espresso Barista Perfetto Coffee Beans from Lavazza
4.9 (506)
£19.99
£19.99 / kg.
Lavazza Espresso Gran Crema Whole Beans
4.8 (141)
£20.89
£20.89 / kg.